تصادف شاخ به شاخ سمند و پراید در تهران 2 مصدوم داشت

تصادف شاخ به شاخ سمند و پراید در تهران 2 مصدوم داشت


به گزارش پایگاه خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، ساعت 16 و 10 دقیقه امروز حادثه تصادف 2 دستگاه خودرو با یکدیگر، در بزرگراه تهران – کرج، خیابان ورودی شهرک پیکان شهر به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران ایستگاه 76 آتش نشانی شهر تهران به همراه گروه امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس ایستگاه 76 آتش نشانی تهران درباره جزئیات این تصادف گفت: 2 خودروسواری پراید و سمند در جاده ورودی پیکان شهر و در دو مسیر مختلف در حال حرکت بودند که از مقابل و بصورت شاخ به شاخ به شدت با یکدیگر برخورد و خودرو سمند در محل واژگون شد.
مهدی بهداری افزود: شدت برخورد به حدی بود که هر 2 وسیله نقلیه کاملا متلاشی شده و رانندگان در میان آهن پاره های این خودروها گرفتار بودند.
وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با قطع برق و جلوگیری از نشتی بنزین این خودرو ها نسبت به ایمن سازی صحنه تصادف اقدام کردند.
این رئیس ایستگاه آتش نشانی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله با استفاده از تجهیزات لازم هر 2 راننده که به سختی مجروح شده بودند را از میان خودروهای متلاشی شده، خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.
پیکان شهر در حاشیه آزاد راه تهران- کرج و در منطقه 22 شهر تهران واقع است.
تهرام/7243//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس