تمام جریانات سیاسی در دفاع از سپاه همگام هستند

تمام جریانات سیاسی در دفاع از سپاه همگام هستند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی در خطبه های این هفته نماز جمعه لواسانات اظهار داشت: سپاه پاسداران باید افتخار کند که خبیث ترین فرد معاصر، آن را تروریست می خواند.
وی تصریح کرد: پاسداران ما در تمام صحنه ها حاضر و بی منت خدمت می کنند، امروز نیز ما به دفاع از سپاه پرافتخارمان سنگ هم از آسمان ببارد به خیابان می رویم.
خطیب جمعه لواسانات افزود: هدف آمریکا از تروریستی خواندن سپاه ایجاد ترس جنگ در دل مردم و تاثیر در انتخابات آتی مجلش شورای اسلامی است.
وی عنوان کرد: آمریکا خیال می کند با ترساندن مردم می تواند آنها را به طرفداری از افرادی که موافق مذاکره با ترامپ هستند را ترغیب کند.
حجت الاسلام لواسانی خطاب به مردم گفت: باید مراقب باشید تا فریب دشمن را نخورید چرا که آمریکا جرات جنگیدن با ایران را ندارد.
وی در ادامه ضمن تاکید بر یاری رساندن به هموطنان سیل زده کشور اعلام کرد: موکب لواسان به خوزستان اعزام و روزانه 2 هزار و 500 غذای گرم پخت می کند.
وی همچنین خطاب به مسئولان متولی تاکید کرد: لایروبی رودخانه جاجرود باید تسریع شود تا بارش های بعدی خسارات مالی بیشتر یا تلفات جانی در پی نداشته باشد.
امام جمعه لواسانات با اشاره به ابلاغیه رئیس حوزه قضائی بخش خطاب به روسای کلانتری ها مبنی بر ممنوعیت ساخت و ساز بدون نصب تابلو شناسه ساختمان یادآور شد: شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب تخلف را به حوزه قضائی گزارش دهند تا رسیدگی شود.
لواسانات یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در 11 کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس