تیم های اورژانس و آتش نشانی در ورزشگاه آزادی مستقر شدند

تیم های اورژانس و آتش نشانی در ورزشگاه آزادی مستقر شدند


مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: برای پوشش امدادرسانی این مسابقه فوتبال، 10 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 8 دستگاه موتورلانس با بیش از 40 نیروی ستادی و عملیاتی در ورزشگاه آزادی مستقر شدند.
محمد کرم درآبادی افزود: عوامل اورژانس در داخل سکوهای تماشاگران و همچنین مسیرهای ورودی و خروجی ورزشگاه مستقر شدند و در صورت نیاز به تماشاگران خدمات درمانی رایگان ارایه می کنند.
وی با بیان اینکه استقرار عوامل اورژانس تا پایان این مسابقه و پس از تخلیه کامل ورزشگاه ادامه دارد از تماشاگران خواست در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی ضمن امکان تماس با شماره 115 ، به تیم های مستقر در ورزشگاه آزادی مراجعه کنند.

**45 آتش نشان مستقر شدند
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: به منظور تامین ایمنی این مسابقه فوتبال 45 آتش نشان به همراه 11 خودرو سنگین ، 4 دستگاه موتور سیکلت، یک گروه کامل نجات در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه مستقر شدند.
سید جلال ملکی افزود: استقرار آتش نشانان در مسیرهای ورودی و خروجی ؛ سکوها و همچنین مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تا پایان این مسابقه ادامه دارد و همچنین ماموران ایستگاه شماره 20 آتش نشانی که در مجاورت ورزشگاه آزادی مستقر هستند در صورت نیاز آماده خدمات هستند.
وی ادامه داد: تمامی ماموران 130 ایستگاه آتش نشانی تهران همچون گذشته در آماده باش کامل هستند و تماشاگران در صورت بروز هر گونه حادثه ای ضمن فاصله گرفتن از محل حادثه مراتب را به سامانه 125 و یا تیم های استقرار یافته در محل اطلاع دهند.

**مترو تهران مشغول خدمات رسانی است
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این شرکت با آمادگی کامل مشغول جابجایی تماشاگران به ورزشگاه آزادی است.
محمدیان افزود: در صورت ازدحام و شلوغی در کلیه خطوط به ویژه خط 5 آمادگی اعزام قطارهای فوق العاده وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: تماشاگران از طریق خط 5 مترو تهران (صادقیه تهران- گلشهر کرج) و بالعکس می توانند در ایستگاه ورزشگاه آزادی به محل مسابقه فوتبال مراجعه کنند.
محمدیان تاکید کرد: با توجه به ترافیک در مسیرهای متتهی به ورزشگاه آزادی بهترین وسیله ناوگان مترو است و از صبح امروز (شنبه) مترو تهران بیش از 20 هزار تماشاگر را در خطوط مختلف به ورزشگاه آزادی منتقل کردند.
هشتاد و نهمین شهرآورد فوتبال پایتخت بین تیم های پرسپولیس و استقلال تهران از ساعت 16 امروز (شنبه) با قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
تهرام/7243/1109/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس