جبران خسارت جاده های شمیرانات نیازمند نگاه کشوری است

جبران خسارت جاده های شمیرانات نیازمند نگاه کشوری است


وی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بیشتر خسارت های وارده به جاده هایی است که در حاشیه رودخانه جاجرود قرار دارند لذا با توه به محدودیت مالی و امکانات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان می طلبد مسئولان استانی و کشوری این حوزه تمهیدات لازم را اتخاذ و بافوریت مسئولان این بخش را حمایت کنند.
این نماینده مجلس با اشاره به شرایط جاده های شهرستان شمیرانات در مجاورت رودخانه ها و صخره های خطرناک تاکید کرد: همچنان با ناامنی در این مسیرها مواجهیم که باید با بررسی دقیق و شناسایی مخاطرات، آنها را برطرف کنیم.
محمدی افزود: به دنبال طغیان رودخانه جاجرود در دوشنبه اخیر مشکلاتی از قبیل قطعی برق، گاز و تلفن نیز در بخش رودبار قصران رخ داد که بخش بسیاری از آنها مرتفع شد و در دست برطرف سازی کامل قرار دارد.
به گفته وی تلفات جانی در استان تهران در نتیجه بارش ها نداشتیم.
به گزارش ایرنا، بارش شدید باران، تگرگ و طغیان رودخانه جاجرود در روز دوشنبه هفته جاری در سطح شهرستان شمیرانات بویژه بخش رودبار قصران متشکل از شهرهای اوشان، فشم، میگون و شمشک، آب گرفتگی و ریزش کوه در برخی نقاط و انسداد بعضی جاده ها شد.
سقوط چند تیر برق و شکستگی لوله های گاز موجب بروز اختلال به صورت مقطعی در این زیرساخت ها در برخی مناطق رودبار قصران شد.
همچنین قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت در بخش رودبارقصران نیز از عصر چهارشنبه هفته گذشته تا بامداد روز جمعه ادامه داشت.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستان متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس