حناچی:شهرداری تهران با تمام توان در سیل خوزستان پای کار آمد

حناچی:شهرداری تهران با تمام توان در سیل خوزستان پای کار آمد


به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، پیروز حناچی در این دیدار افزود: ماموریت شهرداری تهران در خوزستان از طرف دولت به ما محول شد و با تمام توان در مناطق دشت آزادگان، سوسنگرد، هویزه و بستان حضور خواهیم داشت.
وی اظهارداشت: برای برون رفت از آسیب‌های سیل، نهایت همکاری را با مسئولان استانی خواهیم داشت و در حال حاضر همه مناطق تهران درگیر این موضوع شده‌اند.
شهردار تهران با بیان اینکه همکاری ما با شهرداری‌ دشت آزادگان ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: از شما و مردم خوزستان که با همت به مقابله با سیل پرداختید، قدردانی می کنیم و در کنار شما خواهیم بود.
حناچی با بیان اینکه منطقه دشت آزادگان را به خوبی می شناسم و خاطرات بسیاری از این منطقه به ویژه در دوران دفاع مقدس دارم ادامه داد: بعد از آزادسازی سوسنگرد به این منطقه آمدم و یادگاری‌های بسیاری از این منطقه دارم.
به گزارش ایرنا و براساس اعلام شهرداری تهران تاکنون 205 نفر از شهرداری تهران از جمله 75 راننده و کمک راننده ماشین آلات، 130 نیروی انسانی جهت کمک در موکب های امدادرسانی و سه تیم پزشکی همراه با تجهیزات و دارو به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده اند.
علاوه بر آن 50 دستگاه ماشین آلات از جمله 22 دستگاه کامیون، 8 دستگاه کمرشکن، 6 دستگاه لودر، 3 دستگاه جرثقیل و یک دستگاه نورافشان، 4 دستگاه حمل زباله، یک خاور، 4 دستگاه پیک آپ و یک دستگاه سواری ماشین آلات و تجهیزات شهری نیز برای امدادرسانی به این استان سیل زده اعزام شده است.
تهرام/9353//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس