دامن زدن به اختلافات در شوراها مردم را از خدمات نظام بی بهره می کند

دامن زدن به اختلافات در شوراها مردم را از خدمات نظام بی بهره می کند


به گزارش ایرنا، حسین کاغذلو روز سه شنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ورامین که به مناسبت روز ملی شوراها صورت گرفت اظهار داشت: انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل برای مقابله با استبداد و خودکامگی و با هدف تحقق اصل مشورت در جامعه شکل گرفت و این که مردم با حضور در انتخابات، اعضای شورای اسلامی را برای حاکمیت مردم در اداره امور شهر و روستا انتخاب می کنند، بیانگر این واقعیت است که کارها با مشورت به مقصد و نتیجه مطلوب ختم می شود.
وی افزود: امروز پس از گذشت دو دهه از تشکیل شوراهای اسلامی، این نهاد به اهداف تشکیل خود نزدیک تر شده و امید می رود تا در سایه همدلی و همراهی اعضای شوراهای اسلامی که برآمده از بطن جامعه هستند،شاهد رشد، پیشرفت و توسعه همه جانبه و عادلانه مناطق شهری و روستایی باشیم.
وی با تأکید بر لزوم حفظ همدلی در جامعه به ویژه بین اعضای شورای اسلامی گفت: هر جا که در کارها همدلی، هفکری و کار کارشناسی وجود داشته باشد، در اجرای امور نیز موفق بوده ایم و هر جا که به اختلافات دامن زده شود، مردم را در اصل از خدمات نظام بی بهره کرده ایم.
وی تصریح کرد: اگر نگاه اعضای شورای اسلامی به مسائل، توجه به رفع مشکلات مردم شهر و روستا با دید فرابخشی و ملی باشد، می توانیم اهداف تشکیل شوراها را محقق کنیم.
فرماندار ورامین با اشاره به تلاش ستاد مدیریت بحران استان تهران در مناطق سیل زده استان خوزستان گفت: همدلی و همفکری تمامی دستگاه های استان تهران باعث شد تا دستاوردهای عظیمی در مقابله با سیل در استان خوزستان به دست آید و از زیر آب رفتن چهار شهرستان جلوگیری شود.
کاغذلو افزود: اگر در جریان مقابله با سیل، هر دستگاه و ارگان به تنهایی کار خود را انجام می داد، نخستین کسانی که با آسیب مواجه می شدند، مردم سیل زده بودند.
وی گفت : امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی که مورد هجمه دشمنان قسم خورده نظام قرار دارد، بیش از هر زمان دیگر به وحدت و انسجام نیاز دارد، انسجامی که نمود آن باید در شوراهای شهر و روستا تبلور داشته باشد.
وی افزود: اختلاف سلیقه در خانواده ها وجود دارد ولی اگر قرار باشد به این اختلافات دامن زده شده و آن را با سیاست زدگی گره زد، نظام جامعه از هم پاشیده می شود.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
شورای اسلامی شهر ورامین 9 عضو و شورای اسلامی شهر جوادآباد 5 عضو دارد.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس