دانش آموزان تهران با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند

دانش آموزان تهران با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند


به گزارش ایرنا، علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به همراه دانش آموزان و جمعی از کارکنان امور تربیتی آموزش و پرورش با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب با آرمان های والای ایشان، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.
کارکنان امور تربیتی آموزش و پرورش ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز گرامی داشتند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در این مراسم اظهار داشت: امور تربیتی از نهادهایی به شمار می رود که در اوایل انقلاب با نگاه مدبرانه شهید رجایی و باهنر شکل گرفت.
علیرضا کاظمی افزود: امور تربیتی یکی از ابزارهایی به شمار می رود که به آرمان های امام راحل تحقق بخشیده و به آن توسعه و ترویج داده است.
وی با بیان اینکه امور تربیتی مروج دهنده اندیشه والای امام خمینی (ره) محسوب می شود، عنوان کرد:هفته امور تربیتی فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان با ارزش‌های اسلامی و پاسداری از این ارزش‌ها است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: مریبان پرورشی و فرهنگی باید شیوه زندگی امام راحل را به دانش آموزان آموزش دهند.
هشتم اسفندماه روز امور تربیتی و تربیت اسلامی نامگذاری شده و برنامه های آن به مدت یک هفته ادامه دارد.
6003/1970

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس