دستاوردهای انقلاب به خوبی معرفی نشده است

دستاوردهای انقلاب به خوبی معرفی نشده است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در آستان مقدس عبدالعظیم(ع) اظهار داشت: امروز در حوزه‌های علمی، پزشکی، صنعتی و نظامی به رتبه‌های برتری در جهان دست یافته ایم که دشمنان انقلاب هم به عظمت این تکنولوژی ها اعتراف می کنند و این موضوع بیانگر اقتدار، رشد و شکوفایی کشور ایران است.
وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب و حتی اردشیر زاهدی که یک فرد طاغوتی بود، امروزه عظمت ایران را تمجید می کند.
حجت الاسلام محمودی عنوان کرد: کشور ایران در دوران پهلوی بدون اجازه آمریکا، جرأت تصمیم نداشت، اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و حمایت مردم، دست مزدوران آمریکایی از کشورمان کوتاه شد.
وی با اشاره به اینکه همه باید مشکلات را مطالبه و پیگیری کنند، افزود: حل مشکلات با پیگیری مردم و همت و تعهد مسئولان به راحتی انجام می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر اینکه نباید از ارزش‌های انقلاب غافل شویم، گفت: خودباوری و استقلال به عنوان یکی از مهمترین دستاورد های مهم انقلاب اسلامی باید به همه معرفی شود.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ریشه در کربلا، فاطمیه و مهدویت دارد، افزود: هر کسی وفادار به این نظام الهی باشد؛ حسینی، فاطمی و مهدوی است و هر که از قطار انقلاب اسلامی پیاده شود بخشی از یزیدیان به شمار می رود.
حجت الاسلام محمودی یادآور شد: رئیس جمهور آمریکا امروز منفورترین فرد نزد ملت آمریکا و مردم جهان به شمار می رود و این رسوایی آمریکا و هم پیمانانش در عرصه جهانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که توانسته این ابرقدرت جنایتکار را به جهانیان بشناساند.
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شامگاه یکشنبه با حضور مردم ولایتمدار شهرری در آستان مقدس عبدالعظیم(ع) برگزار شد.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس