رئیس پلیس راهور فاتب: اصراری برای اعمال سریع جرائم نداریم

رئیس پلیس راهور فاتب: اصراری برای اعمال سریع جرائم نداریم


به گزارش روز سه شنبه سردار محمدرضا مهماندار در حاشیه برگزاری دوره استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور فاتب به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در صورت واضح نبودن تصاویر ثبت شده توسط دوربین های سطح شهر، نمی توانیم کسی را جریمه کنیم.
رئیس پلیس تهران با بیان اینکه مهمترین مسئله حقوق مردم است افزود: شاید برخی اطلاعات اشتباه وارد سیستم شود ولی ما در مقابل مردم و قانون پاسخگو هستیم.
مهماندار ادامه داد: اگر دوربینی از درصدی مشخص خطای بیشتر داشته باشد، اطلاعات آن را وارد سیستم اجرائیات نمی کنیم و باید حتما صحت اطلاعات روشن شود.
رئیس پلیس راهور پایتخت افزود: تاکید ما بر این است که حتی یک جریمه اشتباه وارد سیستم نشود در صورتی که اشتباه رخ دهد قطعا اصلاح می شود.

**عوارض ورود به محدوده طرح زوج و فرد توسط شهرداری اعمال می شود
سردار مهماندار افزود: از اوایل سال 97 برای عدم پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح زوج و فرد و ترافیک که توسط شهرداری تهران محاسبه و برای افراد پیامک ارسال می شود مبلغ 24 هزار تومان به حساب عوارض آنان اضافه می شود و پلیس اصلا جریمه ای به این مبلغ ندارد.
وی ادامه داد: جریمه ورود به این طرح ها در حوزه کاری پلیس راهنمایی و رانندگی است، اگر کسی نسبت به جریمه شکایتی داشته باشد می تواند به دفاتر پلیس +10و برای عوارض به شهرداری مراجعه کند.
تهرام/3225//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس