راهپیمایی 22 بهمن در رباط کریم برگزار شد

راهپیمایی 22 بهمن در رباط کریم برگزار شد


به گزارش ایرنا، اقشار مختلف مردم به صحنه آمدند تا بار دیگر با حضور اعلام کنند که پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند و به آسانی از مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران عقب نشینی نمی کنند.
شرکت کنندگان در این مراسم پرشور با در دست گرفتن تصاویری از امام خمینی و رهبر معظم انقلاب، ولایتمداری و اتحاد ملی را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه رباط کریم در بین راهپیمایان، نقش مردم و رهبری را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: دو قطب رهبری و مردم رمز موفقیت انقلاب و دستاوردهای آن در طول 4 دهه اخیر برای تمامی دنیا آشکار بوده است.
حجت السلام والمسلمین حسن ترابی افرود: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، این انقلاب با رهبری بنیانگذار انقلاب به پیروزی رسیده و پله های ترقی را طی می کند.
وی ادامه داد: مردم بار دیگر با یک حماسه انقلابی و حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که تا پای جان برای آرمان های انقلاب تلاش می کنند و حافظ دستاوردهای اسلام هستند.
امام جمعه رباط کریم بیان کرد: با جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهار دهه تمامی فتنه ها و آسیب های دشمنان را پشت سر گذاشته ایم و درخت انقلاب به ثمر خواهد نشست.
وی تاکید کرد: مردم امروز نشان دادند که هیچ اعتراضی به این نظام ندارند و با ایستادگی و ولایت مداری در مقابل مشکلات معیشتی، اقتصادی و تحریم ها، حامی این نظام و انقلاب هستند.
ترابی تصریح کرد: مردم با حضور در این راهپیمایی به جهانیان نشان دادند که اینگونه به صحنه می آیند و دشمنان را مایوس می کنند.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس