راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پیشوا برگزار شد

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پیشوا برگزار شد


به گزارش ایرنا، مردم همیشه در صحنه شهرستان پیشوا روز دوشنبه با اجتماع در میدان امام (ره) و حرکت در مسیرهای راهپیمایی منتهی به صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) جلوه هایی از وحدت و همدلی مسئولانه در دفاع از ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایان باسردادن شعارهای ضد استکباری، انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم اعلام و ظلم ستیزی مردم ایران اسلامی را فریاد زدند.
فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در فضای این شهر طنین انداز شده و راهپیمایان با مشت های گره کرده مرگ استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل غاصب را خواستار شدند.
بسیاری از جوانان شهرستان پیشوا و دانش آموزان با حضور در کنار مسئولان این واقعیت را تداعی کردند که پیوند نسل های مختلف جامعه و وحدت میان مردم و مسئولان می تواند نظام را بیش از گذشته در دست یابی به آرمان های انقلاب یاری رسانده و دشمن را از کینه توزی نا امید کند.
برخی از جوانان با ساختن آدمک های ترامپ و نتانیاهو و در دست گرفتن این عروسک ها اعلام کردند که هیچ گاه از نهیب های توخالی دشمنان هراسی در دل راه نمی دهند و همچون پدران خود از انقلابی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده دفاع می کنند.
مردم پیشوا سپس با حضور در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) مبداء قیام خونین 15 خرداد مردم دشت ورامین در سال 42 ، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی گرامی داشته و بر ادامه راه آنان تأکید کردند.
شهرستان پیشوا با 80 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس