رفع معضل معیشتی مردم نیازمند نظارت گسترده است

رفع معضل معیشتی مردم نیازمند نظارت گسترده است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری در حرم عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: وضعیت معیشتی مردم از دغدغه های مقام معظم رهبری است و بارها به مسئولان در این خصوص تذکراتی را ارائه دادند.
وی تصریح کرد: متاسفانه وضعیت فعلی مطلوب نبوده و هر روز شاهد نوسان قیمت و گرانی هستیم.
حجت الاسلام شاهچراغی افزود: با نظارت و کنترل می توان مشکلات اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم کشور را حل کرد و هیچ مشکلی نیست که نتوان آن را رفع کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اشاره کرد و گفت: حضرت زینب (س) بزرگترین پرستار تاریخ هستند و امروز بهترین الگوی پرستاران آن بانوی بزرگوار به شمار می رود.
وی اضافه کرد: مشکلات عدیده ای برای پرستاران وجود دارد و دولت نیز در راستای رفع معضلات این قشر اهتمام ورزیده و تلاش خود را می کند.
حجت الاسلام شاهچراغی گفت: دولت سختی های کار پرستاران و مشکلات آنها را نادیده نگرفته و فراموش نکرده است.
وی تصریح کرد: مشکلات کاری نباید مانع انجام وظیفه و رسالت پرستاران شود.
امام جمعه شهرری در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا اشاره کرد و گفت: حرف ها و قول های آمریکا سندیت نداشته و قابل اعتماد نیست.
وی عنوان کرد: آمریکا برای جذب سایر کشور همانند یک دلقک رفتار می کند که این موضوع نشانگر عدم ثبات آنها است.
حجت الاسلام شاهچراغی گفت: دولت آمریکا با ملت خود همانند دلقک ها رفتار می کند و تصور می کند می تواند با سایر ملل هم این گونه باشد اما بداند این تفکر او زهی خیال باطل است.
1970//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس