زن سارق به 70 فقره کش روی اعتراف کرد

زن سارق به 70 فقره کش روی اعتراف کرد


به گزارش عصر یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ظاهر اسدی در این خصوص اظهار داشت: زنی طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی اظهار داشت که 2 خانم به مغازه اش به قصد خرید جوراب وارد شده اند ولی گوشی موبایلش را سرقت کرده اند که هنگام فرار یکی از سارقان با کمک مردم دستگیر شده است.
وی بیان داشت: ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام که پس از حضور در محل مشاهده کردند، تعدادی افراد در محل تجمع و خانمی که اعلام کرده بود مالک مغازه است بیان کرد« این زن میانسال به همراه خانم جوان دیگری به بهانه خرید جوراب داخل مغازه ام شده اند، پس از گفت و گو به یکباره ابتدا زن جوان و سپس این خانم میانسال از مغازه خارج شده اند در این میان بلافاصله متوجه شدم که گوشی ام سرقت شده است. به دنبال آنها دویدم و با کمک همسایگان جلوی فرار این زن که مسن تر بود را گرفتیم»
اسدی عنوان کرد: متهم که پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی داد به کلانتری منتقل و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که وی پرونده های مشابه دیگری نیز در این کلانتری دارد.
وی با اشاره به اینکه چهره متهم توسط مال باختگان سایر پرونده های مشابه موجود در کلانتری مورد شناسایی قرار گرفت، ادامه داد: متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت به 70 فقره سرقت در محدوده این کلانتری و سایر کلانتری ها با همکاری همدستش اعتراف کرد.
رئیس کلانتری قیامدشت بیان داشت: چهره متهم دوم نیز مورد شناسایی قرار گرفته است و تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی مخفیگاه سارق دوم و دستگیری وی ادامه دارد.

** دستگیری سارق کارگاه های صنعتی در پردیس
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان پردیس، سارق سابقه دار کارگاه های صنعتی با 32 فقره سرقت دستگیر شد.
سردار عبدالرضا ناظـــری در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از واحدهای تولیدی و کارگاه های صنعتی بخش جاجرود شهرستان پردیس، عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از بررسی تمامی صحنه های سرقت، با پی جویی های فنی و پلیسی دریافتند، کلیه سرقت ها به صورت تخریب دیوار و توسط یک نفر و به یک شیوه و شگرد خاص بوده است.
ناظری انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی، متهم سابقه دار را در مخفیگاهش شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به 32 فقره سرقت با همدستی چهار مالخر اعتراف کرد که در این رابطه آنها نیز شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

**دستگیری سارق حرفه ای در اسلامشهر
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری سارق با 22 فقره سرقت موتورسیکلت و گوشی قاپی خبر داد.
سرهنگ حسن آبادی با اعلام این خبر، گفت: در پی افزایش سرقت موتورسیکلت و گوشی قاپی در یکی از شهرک های شهرستان اسلامشهر، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان داشت: ماموران با اقدامات اولیه و بررسی سوابق مجرمان موفق شدند متهم را در شهرستان اسلامشهر شناسایی و دستگیر کنند.
وی افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به 22 فقره سرقت موتورسیکلت و گوشی قاپی در شهرستان اسلامشهر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر خاطر نشان کرد: با شناسایی مال باختگان و دعوت از آنها، تحقیقات تکمیلی انجام و متهم به مرجع قضائی تحویل داده شد.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس