زن 40 ساله از روی دیوار طعمه هایش را صید می کرد

زن 40 ساله از روی دیوار طعمه هایش را صید می کرد


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ شهرام پورسعادت در این خصوص اظهار داشت: زنی 40 ساله با قراردادن عکس لوازم منزل درسایت دیوار با قیمت پایین، افرادی را که با وی تماس می گرفتند طعمه خود قرار می داد.
وی افزود: این کلاهبردار فضای مجازی با دریافت شماره حساب افرادی که در سایت دیوار کالا خود را برای فروش گذاشته بودند و ارائه آن به عنوان فروشنده همان کالا به افراد دیگر و واریز پول توسط طعمه ها به حساب فروشنده اولیه این کالا، اجناسی را که پول آن از سوی خریدارهای ثالت پرداخت شده بود و خودش پولی بابت آن نپرداخته بود از طریق تاکسی تلفنی به آدرسی که به فروشنده اولیه ارائه کرده بود دریافت می کرد که با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی رباط کریم این فرد شناسایی و بلافاصله دستگیر شد.
پورسعادت توضیح داد: تاکنون10 نفر از شاکیانی که به این روش مال باخته اند شناسایی شدند و در این رابطه پرونده تشکیل و به مرجع قضایی ارجاع شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از مردم خواست تا مراقب کلاهبرداری های این گونه سایت ها باشند و تا زمانیکه از فرد فروشنده یا خریدار مطمئن نشدند هیچ وجهی را پرداخت یا دریافت نکنند.
تهرام/8138// 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس