زیرساخت های شمیرانات به زودی بازسازی می شود

زیرساخت های شمیرانات به زودی بازسازی می شود


انوشیروان محسنی بندپی روز جمعه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شمیرانات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 9 نقطه از جاده های بخش های این شهرستان آسیب جدی وارد شده، ضمن اینکه محور دربندسر به شمشک باید ظرف 2 روز آینده بازگشایی شود.
وی تصریح کرد: اقدامات لازم برای تعریض پل گردنه کمرخانی نیز باید به سرعت مورد مطالعه و انجام شود، چرا که یکی از مناطق پرخطر و حادثه خیز به شمار می رود.
استاندار تهران با اشاره به عدم لایروبی رودخانه های منتهی به جاجرود گفت: آب منطقه ای هر چه سریعتر رودخانه ها را لایروبی کند و برای این کار نباید منتظر مساعد شدن هوا نباشد.
وی ادامه داد: هم اکنون سطح آب رودخانه ها برای ورود ماشین آلات مناسب است وعملیات لایروبی باید آغاز شود تا در روزهای آتی با بحران مواجه نشویم.
محسنی بندپی تاکید کرد: پیمانکاران باید کیفیت و دقت لازم در پروژه هایی که به آنها محول می شود را لحاظ کنند.
طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، فرماندار شمیرانات و مسئولان محلی استاندار را در بازدید امروز از بخش رودبار قصران همراهی کردند.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستان متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس