ساخت و سازهای غیرمجاز، آینده استان تهران را به خطر می اندازد

ساخت و سازهای غیرمجاز، آینده استان تهران را به خطر می اندازد


به گزارش خبرنگار ایرنا، رحیم سلیمانی راد روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه شهرداران شهرهای نصیرشهر و پرند با ابراز خرسندی از انتخاب شهرداران جدید پس از 7 ماه در این دو شهر گفت: شهرداران باید تمام تلاش خود را در جهت ارتقای خدمات رفاهی این دو شهر به کار گیرند.
وی افزود: با تعامل میان شهرداران و سایر مسئولان شهرستان و اعضای شورای شهر مشکلات مردم به زودی رفع شود و قطعا استانداری تهران از طرح‌های عمرانی؛ شهرسازی و زیبا سازی که در جهت بهبود وضعیت مردم مورد تصویب در شورا قرار می‌گیرد حمایت می‌کند.
سلیمانی راد با اشاره به ساخت سازهای غیر مجاز در استان تهران افزود: شهرداران باید بررسی طرح جامع خطر پذیری شهرهای خود را سرلوحه کارها قرار داده تا بتوانند در مواقع بحران با تمام قدرت مقابله کنند.

** شوراها نماد مشورتی حاکمیت است
فرماندار شهرستان رباط کریم نیز در این مراسم با بیان اینکه شوراها نماد مشورتی حاکمیت هستند گفت: شوراها ارکان حاکمیت هستند و کسی حق دخالت در امور شوراهای شهر را ندارد و نمی‌تواند در روند انتخاب شهردار دخالت کنند.
سید مهدی ساداتی با بیان اینکه شوراها همواره منشأ خوبی‌ها هستند ادامه داد: شوراهای اسلامی شهر باید به قانون توجه کرده و فعل خدمتگزاری را به معنای واقعی آن در دستورکار خود قرار دهند و خادم مردم باشند.
در این مراسم سعید آگشته به عنوان شهردار شهر جدید پرند و حسین رنجی به عنوان شهردار نصیر شهر منصوب شدند.
شهرهای جدید پرند و نصیر شهر از توابع رباط کریم در جنوب غربی پایتخت واقع شده است.
تهرام/7243 // 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس