سارقان لوازم داخل خودرو با مینی بوس سرقتی درتهران دستگیرشدند

سارقان لوازم داخل خودرو با مینی بوس سرقتی درتهران دستگیرشدند


به گزارش روزیکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ ‘جهانشاه تیموری’ گفت:ماموران انتظامی در ساعت یک بعد از ظهر بیست و پنجم بهمن ماه امسال در حال گشت زنی در محدوده خیابان نبرد بودند که راننده و سرنشین یک دستگاه مینی بوس به محض مشاهده خودروی گشت انتظامی کلانتری سرعت گرفته و سعی کردند که از خودوری گشت کلانتری دور شوند.
رئیس کلانتری 132 نبرد توضیح داد: این رفتار راننده خودرو، ظن ماموران را برانگیخت و مدتی مینی بوس را تحت مراقبت قرار دادند و پلاک انتظامی خودرو را استعلام کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در پاسخ استعلام گرفته شده مشخص شد که مینی بوس سرقتی بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است، ادامه داد: ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و ضمن دستور ایست تقاضای توقف مینی بوس را از راننده آن خواستار شدند.
وی با اشاره به اینکه متهمان توجهی به فرمان های پلیس نمی دادند و سعی کردند که با سرعت بالایی از محل متواری شوند ، گفت: ماموران برای جلوگیری از بروز خسارت مالی و جانی، 7 تیر هوائی شلیک و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند مینی بوس را متوقف و هر 2 سرنشین آن را دستگیر کنند.
این مقام مسئول عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجوئی انجام شده است اعتراف کردند که به مدت 2 ماه است که مینی بوس را سرقت کرده اند و با این مینی بوس سرقتی مرتکب سرقت لوازم داخل خودرو شده اند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان که تا کنون به 5 فقره سرقت لوازم خودرو با مینی بوس سرقتی اعتراف کرده اند، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
تهرام/1109/3225 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس