سارق 50 میلیاردی پایتخت دستگیر شد

سارق 50 میلیاردی پایتخت دستگیر شد


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ احمد نجفی گفت: فروردین ماه سال گذشته پرونده ای از پایگاه دوم پلیس آگاهی با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه از داخل گاوصندوق منزلش در محدوده باغ فیض مقداری طلا و جواهر به ارزش 50 میلیارد ریال به سرقت رفته است، ارجاع شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی گفت: مال باخته پس از حضور در پلیس آگاهی به ماموران گفت: در ایام عید به همراه خانواده ام به خارج از کشور رفته و در این مدت کلید و ریموت ساختمانم در اختیار سرایدار بود که در صورت نیاز هر از چند گاهی داخل منزل را کنترل کند، ولی متاسفانه پس از مراجعه متوجه شدم که سرایدار در ساختمان نیست و مقداری طلا و جواهراتم با تخریب گاو صندوق به سرقت رفته است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات بعدی مشخص شد سرایدار ساختمان به مدت چهار سال در ساختمان مال باخته مشغول به کار بوده و پس از جلب اعتماد وی با در اختیار گرفتن کلید ساختمان در زمانی که در مسافرت بود، اموالش را سرقت کرد و از محل متواری شد، افزود: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد متهم از اتباع افاغنه بوده و به طور غیر قانونی به داخل کشور تردد داشته است.
نجفی گفت: تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی مخفیگاه متهم آغاز تا اینکه مشخص شد که وی پس از سرقت در یکی از روستاهای دور افتاده شهرستان شیراز مخفی شده است.
وی ابراز داشت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و در نهایت موفق شدند او را 20 اردیبهشت ماه امسال در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به شهر تهران منتقل کنند.
معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران خاطرنشان کرد : متهم اکنون با قرار بازداشت از سوی شعبه 3 دادیاری دادسرای ناحیه 2 روانه زندان شده است.
تهرام/8138//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس