سرنوشت ایران اسلامی دردهه پنجم انقلاب در دست جوانان است

سرنوشت ایران اسلامی دردهه پنجم انقلاب در دست جوانان است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر پردیس در مسجد الغدیر ضمن تسلیت شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان اظهار داشت: مرحله دوم انقلاب اسلامی بعد از راهپیمایی با شکوه 22 بهمن امسال آغاز شده است.
وی در ادامه با اشاره به بیانیه اخیر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: جوانان فرهیخته بیانیه ارزشمند ایشان را مطالعه کنند و با توجه به نکات برجسته و راهنمایی‌های حکیمانه مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنند.
امام جمعه شهر پردیس گفت: در این بیانیه ارزشمند از جوانان خواسته شده با عزمی راسخ به دنبال طرح و برنامه های دقیق و منسجم باشند و با همکاری گروه‌های علمی در داخل و خارج از کشور بیش از پیش برای توسعه همه جانبه ایران اسلامی تلاش کنند.
توسلی در ادامه اظهار داشت: فرهیختگان و اهل قلم دهه پنجم انقلاب را بر مبنای هفت سرفصلی که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده طراحی و برنامه ریزی کرده و به سمت تحقق آن اهداف گام بردارند.
وی عنوان کرد: طی 40 سال گذشته تجربیات تلخ و شیرین بسیاری داشتیم، برخی از مسئولین وظیفه خود را به خوبی انجام ندادند و کاستی هایی به مردم فهیم تحمیل شد اما امروز در دنیا با وجود توانمندی های علمی ، نظامی، پزشکی سرفراز هستیم.
امام جمعه شهر پردیس گفت: دشمنان نقاط قوت ما را زیر سوال می برند و تلاش می کنند تا آنها را به نقطه ضعف تبدیل کنند.
توسلی در ادامه اظهار داشت: توانمندی علمی خود را در رشته های هوا و فضا، نانو، علوم هسته ای و .. را از هیچ کشوری دریافت نکردیم و پیشرفت های علمی خود را مدیون جوانان دانشمند خود هستیم.
وی گفت: دردوران گذشته توانایی ساخت سیم خاردار را نداشتیم و امروز با تکیه بر توانمندیهای علمی جوانان دانشمند کشورمان صاحب موشک‌های دوربرد نقطه زن تا فاصله 2 هزارو پانصد کیلومتر هستیم.
امام جمعه پردیس در ادامه ضمن تقدیر از حضور پر شور مردم دو شهر پردیس و بومهن در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: حضور گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی روز 22 بهمن نشانه ای از اقتدار مردم ما در مقابل دشمنان بود و بنا به تشبیه مقام معظم رهبری ، راهپیمایی 22 بهمن امسال تماشایی بود، دوست و دشمن به تماشای حماسه بزرگ مردم ایران نشستند.
شهرستان پردیس با 250 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد .
تهرام/9441 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس