سه پایگاه هلال احمر در ورامین به مسافران نوروزی خدمت می دهد

سه پایگاه هلال احمر در ورامین به مسافران نوروزی خدمت می دهد


حمیدرضا تاجیک روز جمعه به خبرنگارایرنا گفت: در اجرای این طرح دو پایگاه ثابت امداد رسانی در میدان ولی عصر(ع) ورامین و امامزاده عبدالله(ع) واقع در محور قم – گرمسار و نیز یک پایگاه ثابت ستادی واقع در مجتمع ادارات ورامین، خدمات لازم را به مسافران نوروزی ارائه می دهد.
وی گفت: طرح امداد نوروزی با مشارکت مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می شود که تا 16 فروردین ماه ادامه خواهد دارد.
وی ادامه داد: در این پایگاه ها امکاناتی برای استراحت، نمازخانه، اتاق بازی کودک، نمایشگاه عکس و چادر سلامت برای بررسی فشار و قند خون دایر شده و پزشک، پرستار و امدادگران هلال احمر مستقر می باشد.
تاجیک افزود: در پایگاه های ثابت جمعیت هلال احمر امکانات درمانی و آمبولانس نیز مستقر است.
وی اظهار داشت : بیش از یکصد نفر از داوطبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین در طرح امداد نوروزی این جمعیت مشارکت دارند.
تاجیک افزود: پایگاه جمعیت هلال احمر واقع در محور قم – گرمسار یکی از مهمترین پایگاه های مستقر در این مسیر است که علاوه بر حوزه شهرستان ورامین، در صورت بروز حادثه در حوزه استحفاظی گرمسار و قم، به این مناطق نیز اعزام می شوند.
وی گفت : در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، داوطلبین در حوزه اطلاع رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی نیز فعالیت دارند و با حضور در پایگاه راهنمای مسافران نوروزی، برشورهای مربوط به مناطق گردشگری ورامین را در اختیار مسافران نوروزی قرار می دهند.
رییس هلال احمرشهرستان ورامین افزود:پایگاه های امداد رسانی 24 ساعته و پایگاه های راهنمای مسافرین به صورت 12 ساعته در خدمت مسافران نوروزی خواهند بود .
ورامین در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
این شهرستان از جنوب به محور قم – گرمسار و از شرق به محور امام رضا(ع) و محور ترانزیت شرق محدود می باشد.
تهرام/7254//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس