سپاه، محصول درخت پر ثمر ولایت فقیه است

سپاه، محصول درخت پر ثمر ولایت فقیه است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه قرچک اظهار داشت: آمریکای جنایتکار که با حضورش در منطقه جز ظلم و جنایت، کار دیگری از پیش نبرده و دستانش به خون هزاران زن و مردم و کودک بی گناه آلوده است، سپاه را سدمستحکمی در برابر زیاده خواهی خود می داند.
وی تصریح کرد: سپاه قاتل تفکر استکبار و نظام سلطه است و ترامپ احمق با این اقدام خود خدمت بزرگی به سپاه و ملت ایران در مقابله به تهدیدات استکبار جهانی کرد.
امام جمعه قرچک اظهار داشت: سپاه پاسداران امروز نه تنها در ایران اسلامی که در تمامی جهان نمادی از عزت، اقتدار و مایه آرامش مستضعفان و آزادی خواهان جهان تبدیل شده و اثر گذاری خود را در کشورهای عراق، سوریه و لبنان در کوتاه کردن دست گروه های تروریستی می توان مشاهده کرد.
وی افزود: مردم ایران اسلامی سال جدید را با موج جدید بیداری در برابر زیاده خواهی آمریکا آغاز کردند، امروز زمان وحدت مردم و مسئولان در مقابله با زیاده خواهی استکبار جهانی است و این مهم با حمایت دشمنان قسم خورده نظام به دست آمده است.
خطیب جمعه قرچک گفت: امروز ملت ایران اسلامی به لطف خداوند متعال از انسجام ملی برخوردار شده اند که این مهم، ایران را به یک قدرت الهی تبدیل کرده است.
تهرام/7254/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس