شهرداری تهران:سهمیه طرح ترافیک97 سازمان ها تا فردا معتبر است

شهرداری تهران:سهمیه طرح ترافیک97 سازمان ها تا فردا معتبر است


عمار سعیدیان فر روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر این اساس از روز چهارشنبه خودروهای نهادهای دولتی و عمومی برای ورود به محدوده های طرح ترافیکی حتما باید طرح ترافیک امسال را داشته باشند تا جریمه نشوند.
وی تصریح کرد: طرح های ترافیک خبرنگاری سال 97 تا تعیین تکلیف سهمیه های امسال همچنان معتبر است.
سعیدیان فر اظهار امیدواری کرد که تا چند روز آینده طرح ترافیک خبرنگاری سال 98 به متقاضیان واجد شرایط داده شود.
وی خاطرنشان کرد: اسامی افرادی که سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کنند در سامانه شفافیت شهرداری تهران به نشانی shafaf.tehran.ir منتشر می شود.
این مقام مسئول همچنین با بیان اینکه از اول تیرماه طرح کاهش آلودگی هوا( رینگ دوم طرح ترافیک) بجای طرح و زوج و فرد اجرایی می شود، تصریح کرد: تمامی خودروهای پلاک تهران 20 روز در هر فصل می توانند به صورت رایگان در محدوده سابق زوج و فرد تردد کنند و برای تردد بیش از 20 بار نیز نصف عوارض محدوده طرح ترافیک را برای هر روز پرداخت کنند.
وی تاکید کرد: شرط بهره مندی از این 20 روز تردد رایگان در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا ثبت نام خودرو در سایت تهران من به نشانی my.tehran.ir است.
به گزارش ایرنا، زمان اجرای روزانه طرحهای ترافیکی تهران 6:30 تا 19 است، ضمن اینکه روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل نیز طرح های ترافیکی(ترافیک و زوج و فرد) اجرا نمی شود.
محدوده طرح ترافیک از سمت شمال خیابان مطهری، از سمت جنوب خیابان شوش، از سمت غرب خیابان کارگر و از سمت شرق خیابان شریعتی و 17 شهریور است.
همچنین طرح زوج و فرد که هنوز برقرار است تردد خودروها از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران براساس آخرین رقم سمت راست پلاک خودروها محدود می شود.
تهرام/9343//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس