شهردار تهران شجاعانه برای کاهش هزینه‌ها تصمیم گیری کند

شهردار تهران شجاعانه برای کاهش هزینه‌ها تصمیم گیری کند


به گزارش ایرنا سید حسن رسولی روز یکشنبه در یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر بر اساس دستور جلسه به بیان گزارش درآمدها و هزینه های شهرداری تهران در 6 ماه نخست امسال پرداخت و افزود: شهرداری پایتخت بر اساس بودجه مصوب شورا موظف بوده است در برش عملکردی 6 ماهه خود نسبت به تامین منابع در سقف 87 هزار و 147 میلیارد ریال اقدام کند و میزان مصارف خود را تنظیم و تعادل میان منابع و مصارف را برقرار کند.
وی گفت: ‌شهرداری تهران در برش عملکردی 6 ماهه نخست سال 1397 توانست مبلغ 62 هزار و 793 میلیارد ریال یعنی 72 درصد را تحصیل کند و با اعلام مبلغ 14 هزار و 34 میلیارد ریال هزینه در 6 ماهه معادل 17 درصد مصارف خود را منظور کرده است.
رسولی گفت: تفاوت درصدهای درآمد و هزینه در 6 ماه نخست سال جاری، نشان می دهد که نبود تعادل درآمد و هزینه چالش جدی است و باید چاره اندیشی در این باره داشته باشیم.
عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: متاسفانه در 6 ماه نخست سال نسبت به جذب سرمایه گذار توفیقی نداشتیم و شهردار باید در این خصوص بطور جدی تصمیم گیری کند.
وی تاکید کرد: گزارش درآمد و هزینه 6 ماه نخست شهرداری تهران علاوه بر انتشار در سامانه شفافیت برای وزیر کشور نیز ارسال شده است.
تهرام/7244/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس