شهردار تهران: نوروزگاه ‌ها نشاط را به شهر تزریق کرده اند

شهردار تهران: نوروزگاه ‌ها نشاط را به شهر تزریق کرده اند


به گزارش ایرنا، شهردار تهران عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از نوروزگاه بلوار کشاورز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نشاط و شادی بخشی از زندگی شهری محسوب می شود که معاونت اجتماعی شهرداری نقش مهمی در اجرای آن دارد.
وی تصریح کرد: برنامه های خاصی برای شور و نشاط مردم مبتنی بر آیین، فرهنگ و تاریخ اسلامی طراحی شده و در طی سال اجرا می شود.
حناچی عنوان کرد: سال گذشته تنها یک نوروزگاه در پایتخت برپا شد و با تدابیر خاص، امسال این اماکن شاد و فرهنگی به 40 تا افزایش یافت و گردشگران زیادی از این نوروزگاه ها دیدن کردند.
وی با بیان اینکه نوروزگاه ها نقش مهمی در جذب گردشگر دارند، افزود: گردشگران شهر را به ‌دلیل جاذبه هایش به عنوان مقصد انتخاب می ‌کنند و نوروزگاه‌ ها در این زمینه نقش بسزایی دارند.
شهردار تهران با تاکید بر اینکه باید روی این جاذبه‌ها سرمایه گذاری بیشتری انجام داد، بیان کرد: تهران جاذبه‌های بسیاری دارد و معرفی و تقویت آن‌ها می‌تواند این کلانشهر را به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری کشور مطرح کند.
وی بر لزوم اجرای برنامه های شاد و مفرح در طول سال تاکید کرد و گفت: می توان چنین برنامه های شاد و مفرحی را متناسب با ایام و مناسبت های ملی و مذهبی از جمله نوروز و ماه مبارک رمضان از افطار تا سحر برای مردم تدارک دید.
شهردار تهران در پایان اظهار امیدواری کرد که مردم از این دست برنامه ها راضی باشند و هر چه بیشتر از آن استقبال کند.
نوروزگاه با اماکنی گفته می شود که در ایام نوروز با اجرای برنامه های شاد و مفرح، آداب و رسوم نوروزی هر منطقه را به مسافران و مردم معرفی می کند.
/6003/9353

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس