شورای مشورتی جوانان خلاء بین نسلی را پر می کند

شورای مشورتی جوانان خلاء بین نسلی را پر می کند


به گزارش ایرنا، حسین کاغذلو روز پنجشنبه در جلسه مشترک با اعضای هیأت رئیسه شورای مشورتی جوانان شهرستان ورامین افزود:جوانان این شهرستان از ظرفیت های بالقوه ای در حوزه های مختلف برخوردارند که مسئولان موظفند زمینه های حضور، مشارکت و فعالیت آنان را در تمامی عرصه ها فراهم کنند که البته یکی از راهکارهای آن ایجاد شورای مشورتی است.
وی اظهارداشت: شورای مشورتی جوانان شهرستان ورامین با بهره گیری از تمامی ظرفیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی ، هنری، دینی و علمی تشکیل گردیده و پرهیز از سیاسی کاری در شورای مشورتی همواره مورد تأکید بوده است.
وی تصریح کرد: شکل گیری شورای مشورتی جوانان باعث ایجاد ارتباطی سازنده بین سطوح مختلف مدیریتی با بدنه اصلی جامعه شده و می تواند شکاف بین نسلی را پرکند.
فرماندار ورامین با تأکید بر حفظ آرامش در جامعه گفت: برای پیشرفت و توسعه و بستر سازی اجرای طرح های عمرانی، جامعه به آرامش نیاز دارد که این مهم با عملکرد صحیح جوانان و ارائه مشورت های عملیاتی می تواند محقق شود.
کاغذلو تأکید کرد: هر چند که شورای مشورتی جوانان بر اساس قانون، ظرفیت اجرایی ندارد ولی می تواند با مشورت گرفتن از جوانان متخصص و متعهد و تشکیل کارگروه های تخصصی، مدیران و مسئولان را در خدمت رسانی به مردم یاری رسانند.
وی گفت: فعالیت شورای مشورتی جوانان باید بر اساس قانون و اساسنامه فارغ از مصلحت اندیشی صورت گیرد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس