صنوف مزاحم تهران به شهرک صنعتی قرچک منتقل می شوند

صنوف مزاحم تهران به شهرک صنعتی قرچک منتقل می شوند


به گزارش ایرنا، بهمن خطیبی روز سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که در محل فرمانداری شهرستان قرچک برگزار شد اظهار داشت: تحقق شعار رونق تولید با توجه به شرایط اقتصادی و مالی موجود در منطقه به عزم و همت تمامی مسئولان نیاز دارد لذا همه مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان هر آنچه در توان دارند را در راستای پیشرفت اقتصادی منطقه و کشور هزینه کنند.
وی افزود: مهمترین اصل در گذر از مشکلات اقتصادی، رونق دادن به تولید است که این مهم به ایجاد فرصت های شغلی پایدار و کاهش معضلات اجتماعی ناشی از بیکاری منجر می شود.
وی تأکید کرد: مسئولان موظفند تا ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید، از وضعیت موجود اشتغال در واحدهای صنعتی شهرستان مراقبت کرده از بیکار شدن حتی یک نفر نیز جلوگیری کنند.
وی با اشاره به فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی قرچک گفت: فاز نخست شهرک صنعتی قرچک به مساحت 296 هکتار به طور کامل اجرایی شده و 711 قرارداد در این شهرک به ثبت رسیده تا از این تعداد 657 مورد وارد مرحله عملیاتی شده است.
خطیبی افزود: شهرک صنعتی شهرستان قرچک به دلیل استقبال صاحبان صنایع به توسعه نیاز دارد لذا در نظر داریم که نسبت به اجرای فاز دوم با استفاده از 22 هکتار از اراضی ملی اقدام کنیم.
وی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده، از سه ماهه دوم امسال کار انتقال صنوف مزاحم تهران به شهرک صنعتی قرچک آغاز می شود که این مهم سرآغاز توسعه همه جانبه اقتصاد شهرستان قرچک محسوب می شود.
فرماندار قرچک اظهار داشت: برای تحقق هدف گذاری انتقال صنوف مزاحم استان تهران، زیرساخت های مورد نیاز از جمله برق، گاز، تصفیه خانه فاضلاب و 7 پروژه زیربنایی اجرایی می شود.
قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس