طرح محله محور پلیس در پایتخت آغاز شد

طرح محله محور پلیس در پایتخت آغاز شد


به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار کیوان ظهیری روز چهارشنبه درحاشیه تقدیر از جانبازان پلیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح محله محور برای کاهش سرقت ها در محله های پر خطر آغاز و در طول سال ادامه خواهد داشت.
وی گفت: سال گذشته چهار نفر از ماموران پلیس در عملیات های مختلف (مواد مخدر و سرقت) به درجه جانبازی نایل شدند که در مراسم امروز از آنان تجلیل شد.
رئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه پلیس در خدمت مردم بوده و درصدد است تا رضایتمندی آنان را بدست آورد گفت: رضایتمندی مردم اولویت پلیس است و شهروندان می توانند از طریق سامانه تلفنی 197 و 110 مشکلات خود را مطرح کنند.
سردار ظهیری، با اشاره به اینکه در نوروز امسال 2 هزار و 400 واحد گشتی در سطح پایتخت فعال بودند گفت: شهروندان ازعملکرد پلیس پیشگیری 93 درصد احساس رضایتمندی داشتند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس به صورت 24 ساعته بصورت محسوس و نامحسوس در سطح پایتخت برای ایجاد امنیت شهروندان به گشت زنی می پردازند.
ظهیری، با بیان اینکه بیشترین جرم ها در نوروز امسال مربوط به سرقت های خرد بوده گفت: مردم ملاحظات و تمهیدات اولیه را داشته باشند تا اموال آنان مورد سرقت قرار نگیرد.
تهرام/7247/1109//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس