طرح «کمک اصناف به جشن های فجر» در دماوند آغاز شد

طرح «کمک اصناف به جشن های فجر» در دماوند آغاز شد


رضا میرزا کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به برنامه های این نهاد در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به اهمیت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، کارگروهی به منظور تبیین وظایف هر کدام از اتحادیه ها تشکیل و وظیفه هر اتحادیه مشخص شد.
وی با بیان اینکه 17 اتحادیه در این طرح مشارکت می کنند، افزود: نصب پرچم، بنر، آذین بندی و برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن و همچنین پرداخت کمک هزینه به کارگروه اصناف از جمله اقداماتی است که می بایست توسط همه اتحادیه ها انجام شود.
میرزا کریمی ادامه داد: برخی اتحادیه ها از جمله تاکسی سرویس، لوازم یدکی و مکانیک، نانوایان، قنادان و رستوران می بایست تا 40 روز خدمات به صورت رایگان ارائه دهند.
وی گفت: اتحادیه نانوایان در طی این مدت نان صلواتی، اتحادیه رستوران پخش روزانه 100 پرس غذا بین دست اندرکاران و اتحادیه املاک نیز بالن هایی با مضمون شعارهای 22 بهمن در محل کسب نصب می کنند.
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند افزود: صنوفی که بهترین آذین بندی و عملکرد را داشته باشند، هدایایی از قبیل سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس در نظر گرفته شده است.
شهرستان دماوند در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
تهرام/7246/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس