عبور لوله های گاز از سد فشافویه جان مردم را تهدید می کند

عبور لوله های گاز از سد فشافویه جان مردم را تهدید می کند


به گزارش ایرنا، فیض الله امامی روز یکشنبه در جلسه ستاد بحران شهرستان ری اظهار داشت: وزارت نفت باید در خصوص پوشش بتنی و ایمن سازی لوله های فشار قوی انتقال گاز در این منطقه اقدامات لازم را انجام دهد.
وی در ادامه با بیان اینکه سد شهید کلانتری(فشافویه) ظرفیت 16 میلیون متر مکعب ذخیره آب را دارد، اظهار داشت: هم اکنون این سد با بیش از پنج میلیون متر مکعب ظرفیت ذخیره آب، توانایی کنترل سیلاب رودخانه های کن و کرج را دارد.
امامی یاد آورشد: منابع آب سد شهید کلانتری در جنوب استان تهران از سیلاب های رودخانه کرج، کن و روان آب های شهرهای اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم تامین می شود.
وی تصریح کرد: در صورت جاری شدن آب سد کرج و سیلاب های رودخانه کن بر اثر بارندگی های اخیر، هیچ خطری سد شهید کلانتری فشافویه را تهدید نمی کند.
بخشدار حسن آباد ادامه داد: هم اکنون تمامی اعضای عضو ستاد بحران شهر حسن آباد در جنوب پایتخت در آماده باش هستند و هماهنگی های لازم برای کنترل خطر احتمالی انجام شده است.
حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با 70 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران به قم قرار دارد.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس