عضوشورای تهران:برای ادامه فعالیت موسسه همشهری همکاری می کنیم

عضوشورای تهران:برای ادامه فعالیت موسسه همشهری همکاری می کنیم


به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران، «حسن خلیل آبادی» درباره مشکلات پیش روی موسسه همشهری اظهار داشت: مشکلات مالی آسیب زا است و مطبوعات جزو اولین گروه‌هایی هستند که نبود رونق اقتصادی به آن ها ضربه خواهد زد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی کشور بسیاری از رسانه‌های مکتوب، دچار مشکل تامین هزینه‌ شده‌اند و موسسه همشهری نیز از این قاعده مستثنی نیست.
عضو شورای شهر تهران ادامه داد: این موسسه اگر خوب مدیریت می‌شد و ساختار را زودتر اصلاح می‌کردند، بدهی هایشان انباشته نمی شد و به بحران نمی رسیدند.
وی افزود: برنامه شورای شهر تهران نیز بر ادامه فعالیت این موسسه است.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این موسسه یک برند مطبوعاتی و تبلیغاتی در شهر است و باید حفظ شود و کسی حق ندارد آن را دچار مشکل کند.
وی با طرح این پرسش که این مشکلات ناشی از سوء مدیریت و یا بحران مالی بوده است، ادامه داد: سوء مدیریت موجب ایجاد ساختار بسیار بی ‌حساب و کتاب در موسسه همشهری شد که اصلاح هم نشده و در نهایت انباشت بدهی ها وضعیت این موسسه را به این روز انداخته است.
وی با بیان اینکه هیات مدیره همشهری را شهردار تهران انتخاب می‌‌کند، اظهار داشت: شهردار باید توجه کند که این افراد علاوه بر دیدگاه‌های فرهنگی، نگاه اقتصادی و برنامه‌ هم داشته باشند که با ابتکار و خلاقیت همشهری را روی پای خود نگه دارند.
خلیل آبادی با تاکید بر اینکه اخراج نیروها تنها موجب کاهش هزینه‌ها نمی‌شود، افزود: باید با ابتکار و خلاقیت و باز کردن پنجره و درگاهی به سمت فعالیت های اقتصادی همشهری یا هر موسسه‌ ای را از بحران دور کنیم.
به گزارش ایرنا، این عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین در یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای شهر تهران نسبت به تعدیل نیرو در موسسه همشهری واکنش نشان داده و گفته بود شهرداری تهران فاقد یک استراتژی دائمی برای تعدیل نیرو است.
وی با بیان این که درست در همان روزی که اکثر شما در اولین روز کاری پس از تعطیلات نوروزی مشغول تبریک گفتن سال نو به همکاران خود بودید، جمع 105 نفر از خانواده بزرگ روزنامه همشهری در اولین مرحله حضورشان در محل کار با جمله «کارمند تعریف نشده است» روی دستگاه انگشت‌ زن حضور و غیاب رو به رو شدند.
همچنین احمد مسجد جامعی عضو دیگر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و سی و پنجمین جلسه این شورا با انتقاد از تعدیل نیرو در موسسه همشهری، نحوه تعدیل نیرو در این موسسه را شایسته ندانست.
تهرام/7244/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس