فردی همکارش را به خاطر یک پیراهن در کهریزک به قتل رساند

فردی همکارش را به خاطر یک پیراهن در کهریزک به قتل رساند


به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم در این خصوص اظهار داشت: ساعت 6:30 دقیقه عصر روز گذشته، مسئولان بیمارستان واوان از مرگ پسر جوانی بر اثر ضربه از ناحیه گردن به کلانتری 171 کهریزک خبر دادند.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس با حضور در بیمارستان، بررسی‌های خود را آغاز کرده و برادر مقتول را به عنوان اولین شخص حاضر در محل قتل مورد بازجویی قرار دادند.
رئیس کلانتری 171 کهریزک افزود: برادر مقتول در بازجویی ها بیان کرد که برای دیدن برادرش به محل کار او در یک انباری در کهریزک رفته و با پیکر مجروح برادرش که از ناحیه گردن خونریزی می کرد مواجه شده است.
وی یادآور شد: ماموران در ادامه بررسی‌های خود، قاتل را که یک جوان 26 ساله افغانستانی و همکار مقتول بوده را شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ شریفی مقدم به علت درگیری منجر به قتل اشاره کرد و گفت: مقتول چندی پیش پیراهن خود را گم کرده تا اینکه پیراهن خود را در دست همکارش مشاهده می کند و همین موضوع سبب بروز درگیری بین آنها شده است.
وی افزود: قاتل هنگام درگیری کنترل خود را از دست داده و با چاقوی میوه خوری، مقتول را از ناحیه گردن به قتل می رساند.
شریفی مقدم گفت: با دستور مقام قضایی، متهم برای بررسی های بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.
کهریزک با جمعیت 58 هزار نفر از توابع شهرستان ری از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقرشهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله 13 کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس