فرماندارری: قشر کارگر از داشتن حداقل ها در جامعه محروم است

فرماندارری: قشر کارگر از داشتن حداقل ها در جامعه محروم است


به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور شامگاه یکشنبه در آئین تجلیل از کارگران شهرستان ری اظهار داشت: امروزه کشور ما در شرایط حساسی قرار دارد و کارگران در بهبود این شرایط نقش اصلی را ایفا می کنند.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی به جامعه کارگری کمتر توجه می شود و از ظرفیت های این قشر زحمتکش به خوبی استفاده نمی شود چرا که رضایت کارگران لازمه توسعه کشور است.
فرماندار شهرستان ری اضافه کرد: قشر کارگر دلسوز است و همواره برای عزت و پیشرفت کشور تلاش می کند و این نوع توجه زیبنده قشر همیشه در صحنه کشور نیست.
وی گفت: امروزه دشمنان تمام امکانات خود را بسیج کرده اند تا نارضایتی را در سطوح مختلف اقشار جامعه ترویج دهند و هر قشری را به نوعی وارد این موضوع کنند.
جمالی پور اضافه کرد: کشور ما در حال حاضر نیاز به وحدت وهمدلی دارد که باید تفرقه و اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشت و یکپارچگی خود را حفظ کرد و تنها از این طریق است که به توسعه همه جانبه می رسم.
وی افزود: نظام بانکی کشور هم اکنون در جهت حمایت از تولید کشور نیست و به دنبال کسب ثروت و منافع است در صورتی که باید برای چرخه اقتصاد و تولید نقش حمایتگر داشته باشند.
به گزارش، مراسم تجلیل از کارگران نمونه واحدهای تولید و خدماتی شهرستان ری شامگاه یکشنبه با حضور علی ربیعی وزیر سابق کار، پروانه مافی و علیرضا محجوب از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی در شهرک صنعتی شمس آباد برگزار شد.
همچنین از سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) بعنوان مدیر نمونه شهرستان ری تجلیل شد.
از پنجم تا 11 اردیبهشت ماه به عنوان هفته کارگر نامگذاری شده است.
7247/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس