فرمانداری تهران: نمایشگاه بهاره باید برگزار شود

فرمانداری تهران: نمایشگاه بهاره باید برگزار شود


احمد اسماعیلی راد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محل برپایی این نمایشگاه بوستان ولایت، مصلا و نیز احتمال در خاوران یا نقطه دیگری در جنوب شرق پایتخت خواهد بود.
وی اضافه کرد: این نمایشگاه باید از 10 تا 20 اسفند برگزار شود.
به گزارش ایرنا هفته گذشته باوجود اطلاع رسانی قبلی مبنی بر برگزاری نمایشگاه بهاره و نیز تعیین پنج مکان برای آن در پایتخت، اتاق اصناف تهران مخالفت خود را با برگزاری آن مطرح و اعلام کرد: هزینه های شرکت کسبه و اتحادیه ها در نمایشگاه بالاست و تمایلی برای آن وجود ندارد.
به همین منظور و به دنبال اصرار مسئولان دولتی برای برگزاری نمایشگاه، چهارشنبه هفته گذشته جلسه ای با حضور استاندار تهران برگزار شد که شرکت کنندگان در آن جلسه گفتند نشست دیگری روز شنبه (دیروز) برگزار و تصمیم گیری خواهد شد.
معاون برنامه ریزی فرمانداری تهران در تشریح تصمیم های جلسه اخیر توضیح داد: طبق صحبت های مطرح شده در جلسه روز گذشته با اصناف، برگزاری این نمایشگاه در سه نقطه تهران حتمی و متولی آن اتاق اصناف است.
وی اظهارداشت: برپایی این نمایشگاه قطعی است مگر آنکه اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ دهد.
اسماعیلی راد با بیان اینکه اتاق اصناف مخالف برگزاری نمایشگاه بهاره در پنج نقطه تهران بود گفت: طی جلسات مختلف درخواست زیادی از سوی اتاق اصناف برای برگزاری این نمایشگاه با محدودیت بیشتر نسبت به سال های گذشته ارائه شد تا از این طریق مردم قادر به استفاده بیشتر از حراج های فصلی باشند.
وی همچنین در پاسخ به این پرسشی درباره هزینه های اخذ غرفه توسط کسبه گفت: تعیین هزینه غرفه ها برعهده اتاق اصناف است اما طبق صحبت های مطرح شده تغییر قیمتی نسبت به سال گذشته نخواهیم داشت.
اسماعیلی راد تاکید کرد: نباید به دلیل هزینه اضافی غرفه داران مجبور به تحمیل افزایش قیمت ها بر مردم شوند.

تهرام/ ٩٢٠٦/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس