فرماندار ملارد: برق چهار روستای سوسنگرد وصل شد

فرماندار ملارد: برق چهار روستای سوسنگرد وصل شد


حسن توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با انتقال موتور برق به روستاهای بوفل شرقی، شومیز، علی آباد و بُنده از توابع شهر سوسنگرد که در میان آب محصور هستند و باید با قایق به آنان امدادرسانی کرد، برق آنها وصل شد.
وی یادآورشد: بنا شد شهرداری تهران نیز سرویس های بهداشتی سیار را به این مناطق منتقل کند.
توکلی اظهار داشت: ساکنان یک سری از روستاها که آبگرفتگی داشتند در میان آب محصور بودند، به سمت کوه ها رفته اند و در آنجا ساکن شده اند.
فرماندار شهرستان ملارد گفت: این روستاییان مشکلات اساسی داشتند و خواستار جیره غذایی خشک بودند تا غذای مورد نیاز را خودشان پخت کنند که هلال احمر این اقلام خشک را در اختیار آنان قرار داد.
وی خاطرنشان کرد: در خصوص دام های این روستاییان نیز هماهنگی های لازم برای انتقال علوفه از جهاد کشاورزی شهرستان های استان تهران انجام شده است.
توکلی ادامه داد: در صورت کاهش سطح آب در این محدوده، می توان برق دائم تعدادی از روستاها را وصل و زمینه بازگشت روستاییان را فراهم کرد.
نماینده فرمانداران استان تهران در خوزستان با بیان اینکه اکنون این مردم به شدت به پنکه، پشه بند و حشره کش نیاز دارند گفت: کمک های مردم استان تهران همچنان ادامه دارد و امیدواریم در این میان بتوان این اقلام مورد نیاز را بیش از پیش تامین کرد.
از روز شنبه 18 فروردین مسئولان تهرانی از جمله معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با حضور در منطقه دشت آزادگان و مرکز شهر سوسنگرد ارائه خدمات و بازدیدهای میدانی را آغاز کردند.
تهرام/3001//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس