فروش مجازی فروشگاه شهروند برای آسیب دیدگان سیل آغاز شد

فروش مجازی فروشگاه شهروند برای آسیب دیدگان سیل آغاز شد


به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان سیل اخیر گفت: شرکت شهروند در راستای مسئولیت اجتماعی خود پس از ارسال چندین مرحله کمک های اهدایی شهرداری تهران به مناطق سیل زده، با هماهنگی کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران اقدام به راه اندازی سامانه فروش مجازی با هدف تامین مایحتاج هموطنان سیل زده و ارسال کالا به مناطق سیل زده نموده است.
وی افزود: هموطنان گرامی در نقاط مختلف کشور می توانند از 2 طریق هدایای غیر نقدی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده از طریق سایت شهروند به نشانی www.shahrvand.ir سفارش دهند.
سریع القلم اظهار داشت: متقاضیان می توانند سفارش خود را از میان کالاهای موجود در صفحه مشخص شده در سایت فروشگاه مجازی شهروند انتخاب کنند و پیش از آن اطمینان حاصل نمایند سبد خریدشان خالی باشد و در پایان مرحله ثبت سفارش، با زدن تیک ‘کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل’، مشخص نمایند که این سفارش جهت کمک ثبت شده و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
به گفته وی، همچنین متقاضیان می توانند از طریق ارسال پیامک سفارش خود را ثبت کنند؛ متقاضیان با ارسال کلمه ‘کمک’ یا ‘help’ به شماره 0214884 ، در اسرع وقت، کارشناسان مرکز سفارشات فروشگاه مجازی با فرد متقاضی تماس خواهند گرفت و مراحل انتخاب و ثبت سفارش مشتری را تکمیل می کنند.
تهرام/7244/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس