قانون مالیات بر ارزش افزوده یک قانون ضد تولید است

قانون مالیات بر ارزش افزوده یک قانون ضد تولید است


به گزارش ایرنا، محمد امامی امین روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران افزود: زمانی که در ایستگاه های مختلف بابت یک کالا مالیات بر ارزش افزوده دریافت می شود، قیمت نهایی آن محصول افزایش می یابد.
وی یادآورشد: افزایش قیمت نهایی کالای تولید شده ایرانی موجب می شود این محصولات توان رقابت با کالای خارجی را از دست بدهند.
امامی امین اظهار داشت: دریافت مالیات بر ارزش افزوده موجب می شود تا در نهایت بیش از 35 درصد برای یک محصول مالیات دریافت شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: در این استان باید به عنوان مطالبه جدی وارد شویم و بر روی اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کنیم و اجازه استمرار این شرایط را ندهیم.
وی خاطرنشان کرد: مردم به ما اعتماد و به عنوان کارگزار خود انتخاب کرده اند و اکنون اگر اشکالی هست باید اصلاح شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار تهران در ادامه به بارندگی روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: طی 18 روز فروردین در مجموع 332 میلی متر بارندگی در این استان به ثبت رسیده است.
وی اضافه کرد: با این بارندگی چاه های کشاورزی که به مرز بهره کشی از آب های فسیلی رسیده بودند، سرشار شدند و خشکسالی طولانی مدت کشور کنار رفت در حالی که سرمای دیررس در ابتدای بهار نیز به سرشاخه درختان آسیبی نزد.
تهرام/3001//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس