قیمت مرغ گرم کیلویی 2 هزار تومان در تهران ارزان شد

قیمت مرغ گرم کیلویی 2 هزار تومان در تهران ارزان شد


رضا سالمی شامگاه یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: هفته گذشته قیمت مرغ گرم در میدان بهمن 12 تا 12 هزار و 500 تومان بود که امشب این نرخ به 10 هزار و 100 تومان رسید.
وی بیان کرد: هم اکنون قیمت مرغ گرم نیز در شهر تهران نیز از هفته گذشته تا امروز (یکشنبه) کیلویی حدود 2 هزار تومان ارزان شد.
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران همچنین درباره قیمت تخم مرغ نیز گفت: طرح توزیع گسترده قیمت تخم مرغ بصورت گسترده شانه ای 13 هزار و 800 تومان در میادین عرضه می شود که با این عرضه گسترده قیمت تخم مرغ در تهران به تعادل رسید.
وی خاطرنشان کرد: قیمت تخم مرغ شانه ای در سوپرمارکت های شهر تهران کاهش داشته و این قیمت در نهایت به حدود 16 هزار تومان رسیده است.

** گوشت ارزان می شود
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران همچنین گفت: بدلیل کمبود عرضه گوشت گرم در داخل کشور و کاهش میزان واردات دام زنده از کشورهای آسیای میانه، روسیه و استرالیا به دلیل تعطیلات سال نو میلادی قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله ای افزایش یافت که تلاش می کنیم با واردات و عرضه گسترده این نرخ را کاهش دهیم.
سالمی تاکید کرد: با وارد کردن دام زنده از رومانی، داغستان و دیگر کشورهای آسیای میانه و عرضه گوشت گوساله و گوسفند وارداتی از کشورهای استرالیا و روسیه در میادین میوه و تره بار تا سه روز آینده گوشت ارزان می شود.
تهرام/7243// 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس