مال باختگان پایتخت سارق را شناسایی کنند

مال باختگان پایتخت سارق را شناسایی کنند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، یازدهم بهمن ماه سال گذشته طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر دستگیری فردی به نام ‘ امیرحسین . م ‘ توسط شهروندان به کلانتری 119 مهرآباد اعلام و با مراجعه ماموران، متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
بنا بر این گزارش، پس از دریافت پرونده توسط پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، متهم در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان اظهار داشت که به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه های عرضه موبایل مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت ( اپل – سامسونگ ) می کردم و با استفاده از شلوغی فروشگاه در زمان مناسب گوشی ها را سرقت و از محل متواری می شدم.
در تحقیقات مقدماتی کارآگاهان پایگاه پنجم با مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمان مشخص شد متهم ‘ امیر حسین . م’ دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت است، در ادامه بررسی ها ، وی صراحتا به 4 فقره سرقت از فروشگاه های موبایل فروشی اقرار و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شدند.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: به منظور شناسایی سایر مال باختگان احتمالی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته اند تصویر بدون پوشش متهم با دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 10 تهران انتشار و شهروندانی که موفق به شناسایی وی شدند می توانند برای اقدامات بعدی با شماره تلفن 63957760 تماس بگیرند.
تهرام/8138//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس