مبارزه با کالای قاچاق به زودی به همه کالاها تسری پیدا می کند

مبارزه با کالای قاچاق به زودی به همه کالاها تسری پیدا می کند


به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با بیان اینکه در همه کشورها قوانین سختگیرانه ای برای حمایت از تولید داخلی وجود دارد افزود: مقابله با کالاهای قاچاقی که نمونه داخلی آن در بازار هست با جدیت پیگیری می شود.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که استمرار لازم و کافی در برخورد با قاچاق کالا وجود نداشته باشد پس از نخستین جمع آوری، کالاهای قاچاق پنهان و پس از مدتی بار دیگر عرضه می شوند.
محسنی بندپی بر لزوم آگاهی بخشی در خصوص خرید، توزیع و فروش کالاهای قاچاق به خصوص در حوزه پوشاک تاکید و اضافه کرد : نتیجه گشت و بازرسی ها جمع آوری 50 درصد کالاهای قاچاق از 25 مجتمع مورد هدف بود که باید برای 50 درصد دیگر نظارت های کمی و کیفی به شکل گسترده تری در ساعت های مختلف ادامه یابد.
استاندار تهران گفت: تعزیرات حکومتی هم باید با جدیت در صحنه حضور داشته باشد و به روند صدور حکم در خصوص فروشندگان کالای برند قاچاق سرعت بخشد.
وی در خصوص تعیین تکلیف کالاهای انبار شده در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نیز تاکید کرد: هر نوع مانعی که در این رابطه وجود دارد باید برای پیگیری و برطرف سازی به استانداری اطلاع داده شود.
محسنی بندپی در ادامه به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و ادامه داد: این مردم همواره در هر مقطعی در صحنه حضور داشته و ثابت کرده اند که پای انقلاب ایستاده اند، از همین رو هم به هر میزان که بتوان به چنین ملتی خدمت کرد، باز هم شایستگی آن را دارند.
تهرام/3001//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس