متوسل شدن به آمریکا برای رفع مشکلات خیانت به خون شهیدان است

متوسل شدن به آمریکا برای رفع مشکلات خیانت به خون شهیدان است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزود:مردم ایران اسلامی مشکلات اقتصادی کشور را پای نظام ننوشتند وثابت کردند تا پای جان از ارزش های اسلامی دفاع می کنند.
وی اظهارداشت: مردم ایران اسلامی با حضور با شکوه خود در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کردند که با تکیه بر ظرفیت های داخلی می توان تمامی مشکلات را برطرف کرد و نباید آن را در جایی خارج ازکشور جستجو کرد.
وی تأکید کرد: برخی از افراد به اصطلاح روشنفکر تصور دارند که کلید حل مشکلات کشور به دست آمریکا و غرب است، این تفکر خیانت به اسلام،انقلاب و خون شهدا است، مردم ایران بارها اصل ما می توانیم را به عینیت ثابت کرده اند و مسئولان نیز باید با اعتماد به صاحبان اصلی انقلاب، مشکلات پیش روی کشور را با استفاده از توان داخلی برطرف نمایند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: برخی از افراد نیز تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از مقاومت در برابر دشمن دانسته و رفع آن را منوط به بازگشت به سمت استکبار و بوسه زدن بر دستان آنان می دانند، این افراد مرتکب خطایی شده اند که قابل بخشش نیست.
وی تصریح کرد: دشمن به دنبال دلسرد کردن مردم و ناامید ساختن آنان از آینده نظام است، ترویج سبک زندگی غربی و تریج بی بندو باری و بدحجابی در راستای تلاش های استکبار جهانی برای به زانو درآوردن مقاومت مردم صورت می گیرد.
وی یکی از دستاوردهای مهم را تحقق عدالت اجتماعی و حقوق شهروندان اعلام کرد و افزود: برخی تصور می کنند که سگ بازی ، بی بند وباری ، بی حجابی و ولنگاری اخلاقی نیز جزئی از حقوق شهروندی است ، مسئولان باید باانگیزه برای اصلاح وضعیت اسف بار جامعه اقدام کنند حقوق شهروندی صدها هزار خانواده شهید، جانباز و رزمنده که خون دادند، تا افراد در مسند مسئولیت قرار گیرند را رعایت نمایند.

** حمله تروریستی دشمن به دلیل کینه آنان از راهپیمایی 22 بهمن صورت گرفت
امام جمعه خیرآباد نیز در خطبه های این هفته منطقه خیرآباد ورامین با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22بهمن اظهار داشت:مردم ایران اسلامی با احساس مسئولیت و با وجود مشکلات به وجود آمده چه از ناحیه دشمن و چه از ناحیه بی تدبیری بعضی مسئولان ، در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و روح امام و شهدا را از خود راضی و دشمنان قسم خورده نظام را بار دیگر ناامید کردند.
حجت الاسلام جعفر طزری با اعلام انزجار از حرکت تروریستی دشمنان اسلام دربه شهادت رساندن جمعی از نیروهای سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان گفت: نوکران و جیره خواران استکبار که نتوانستند حضور گسترده مردم در 22 بهمن را تحمل کنند و همه نقشه ها و توطئه های خود را نقش بر آب دیدند ، دست به اقدامی تروریستی زدند و جمعی از بهترین نیروهای سپاه را شهید و یا مجروح ساختند.
وی اظهار داشت: مردم و مسئولان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی ، اعلام می دارند که این گونه جنایات نه تنها موجب ناامیدی و مأیوس شدن مردم نمی‌گردد بلکه ملت را با یکدیگر متحد تر می نماید.
طزری خاطرنشان کرد: همانطور که مسئولان نظام بیان داشته اند انتقام سختی از عاملان این جنایت خواهند گرفت و به عاملان اصلی این جنایت که آمریکا و آل سعود است اعلام می داریم هرگز اجازه ناامن کردن نظام اسلامی را نخواهیم داد و تاوان این جنایت را نیز خواهند داد.
تهرام/7254 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس