محدودیت های ترافیکی شهرآورد پایتخت اعلام شد

محدودیت های ترافیکی شهرآورد پایتخت اعلام شد


به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب، محدودیت های تردد در شرق به غرب آزادراه به سمت چوگان شمال (پل غربی )، شرق به غرب آزادراه به سمت شمال شیشه مینا (پل شرقی)، غرب به شرق آزادراه به چوگان شمال( پل غربی)، جنوب به شمال بلوار چوگان قبل از پل آزادراه نبش خیابان ولیعصر و هدایت بار به خیابان ولی عصر شرق و جنوب به شمال بلوار شیشه مینا قبل از پل آزاد راه و هدایت بار به آزاد راه شرق اعمال می شود.
براساس این گزارش، محدودیت تردد برای خودروها از غرب به شرق بزرگراه حکیم به ورودی بلوار جهاد جنوبی یا دور برگردان خیابان جهاد برای جلوگیری از ورود بار ترافیکی به بلوار شمالی استادیوم و هدایت به خیابان جهاد و حکیم شرق اعمال می شود.
همچنین از دیگر تمهیدات پلیس، اعمال محدودیت تردد خودروها از غرب به شرق بلوار شهرک آفتاب ورودی به بلوار غربی استادیوم، شمال به جنوب بلوار غربی قبل از ورودی به شهرک آفتاب و هدایت بار ترافیک به شهرک آفتاب و آزادگان و شمال به جنوب خیابان ساحل ورودی به بلوار غربی استادیوم و هدایت بار ترافیکی به خیابان جهاد به شمال اعلام شده است.
بنابر اعلام این مرکز؛ محدودیت های تردد برای خودروها در دور برگردان میدان تیر و کمان، شمال به جنوب بلوار دهکده قبل از رمپ حکیم و هدایت بار ترافیکی به حکیم شرق (مسیر جدیدالاحداث )، غرب به شرق بزرگراه حکیم به بلوار دهکده جنوب ( مسیر جدید الاحداث) و شمال به جنوب مسیر جدید الاحداث بلوار دهکده و هدایت به بلوار غربی اعمال می شود تا با کمترین بار ترافیکی و مدیریت زمان تماشاگران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند.
همچنین پلیس راهور پایتخت اعلام کرده که محدودیت های تردد تا پایان بازی و عادی شدن تردد در معابر مذکور ادامه دارد.
بنابر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت، هرگونه پارک حاشیه ای و حرکت به صورت دنده عقب در مبادی منتهی به ورزشگاه آزادی در زمان برگزاری شهرآورد ممنوع است.
به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال ساعت 16 امروز (10 فروردین) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود.
تهرام/9343/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس