مداحان باید هیئات مذهبی را از آسیب سیاسی بازی دور کنند

مداحان باید هیئات مذهبی را از آسیب سیاسی بازی دور کنند


به گزارش ایرنا ، سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری روز پنجشنبه در دیدار با جامعه مداحان شهرستان قرچک گفت: ذاکرین اهل بیت، موتور محرک فرهنگی کشور هستند که می توانند وحدت و انسجام را در سایه ارزش های اسلامی حفظ کنند.
وی افزود: مداحان پیام رسانان اهل بیت عصمت و طهارت هستند که اهداف و الگوهای عملی آن بزرگواران را با زبان شعر و مدح به نسل امروز معرفی می کنند.
وی تأکید کرد: یکی از مهمترین وظایف مداحان در هر مجلس و محفل، انتقال پیام عاشورا به جامعه است.
شهیری افزود: شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس به دلیل زحمات مادحین و نشستن پای روضه اهل بیت عصت و طهارت راه حق را یافته و برای کشور عزت آفرینی کردند ، در هیأت های مذهبی قدرشناسی از شهدا فراموش نشود.
وی تصریح کرد: امروز ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب واقع شده است و مادحین اهل بیت باید در مراسم مختلف، دستاوردهای انقلاب را بازگو کرده و یاد امام و شهدای انقلاب را زنده نگاه دارند.
فرمانده سپاه 15 خرداد قرچک با بیان این که دشمن در صدد کاشت بذر ناامیدی و القای ناکارآمدی نظام در جامعه است افزود: امروز ایران اسلامی با عنایات خداوند متعال، تدابیر رهبر معظم انقلاب و بصیرت و استقامت مردم ، به مسیر رو به رشد و ترقی خود ادامه می دهد و لازم است که به منظور خنثی کردن توطئه دشمنان، دستاوردهای نظام در هم مجلس و محفلی بازگو شود.
قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس