مدیران با مسئولیت پذیری شعار رونق تولید را محقق کنند

مدیران با مسئولیت پذیری شعار رونق تولید را محقق کنند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین قدوسی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت : اقتصاد کماکان مشکل اساسی کشور است بخشی از آن به دلیل مدیریت‌های نارسا و بخشی دیگر ناشی از تحریم های تحمیل شده علیه ایران اسلامی است.
وی تأکید کرد: وقتی فردی سکان هدایت مسائل اجرایی کشور را بر عهده می گیرد موظف است تا با به کار گیری از نیروهای کارآمد و توانمند، مسائل اقتصادی کشور را برطرف کرده و مشکلات مردم را کاهش دهد.
قدوسی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب سال 98 را سال رونق تولید نامیده و بر این امر تأکید کردند که اگر تولید رونق پیدا کند، اقتصاد ما شکوفا می شود، ارزش پول ملی بالا می‌رود و جوانان ما صاحب شغل پایدار خواهند شد.
وی تأکید کرد: مدیران موظفند تا با مسئولیت پذیری در مسیر عملی شدن شعار سال حرکت کرده و خواسته رهبر معظم انقلاب را محقق کنند.
قدوسی گفت: با جلوگیری از ورود کالای قاچاق و مبارزه با این پدیده شوم اقتصادی می توان از تولید ملی حمایت کرد و به رونق تولید داخلی کمک کرد.
امام جمعه موقت ورامین با تأکید بر این که نباید به اروپائیان اعتماد کرد اظهار داشت : ما با اروپا ارتباط برقرار می کنیم ولی به آنان اعتماد نداریم چرا که آن ها همواره از پشت به ما خنجر می زنند و دنباله رو آمریکا هستند.
تهرام/7254

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس