مدیران سازمان برنامه بودجه با آرمانهای امام تجدید بیعت کردند

مدیران سازمان برنامه بودجه با آرمانهای امام تجدید بیعت کردند


به گزارش ایرنا، ‘محمدباقر نوبخت’ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه جمعی از مدیران و کارکنان این نهاد همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.
مدیران سازمان برنامه بودجه کشور همچنین ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه این مراسم معنوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: استقلال، آزادی و مردم سالاری اصلی ترین هدف امام راحل از ایجاد نظام اسلامی بود.
محمد باقر نوبخت افزود: بزرگترین افتخار و آرمان انقلاب، برگزاری انتخابات آزاد با حضور حداکثری مردم در طول چهل سال گذشته است.
وی ادامه داد: وظیفه داریم تا نهضت و حرکت بزرگی که امام راحل به پشتوانه مردم ایجاد کرد را ادامه دهیم و همواره حافظ خون شهدا و آرمان های انقلاب باشیم.
نوبخت گفت: استقلال مهمترین آرمان امام (ره) برای دست یافتن به کشور پیشرفته محسوب می شود که این ارزش با جانفشانی‌ها تاکنون حفظ شده است.
وی اظهار داشت: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی ایران در این چهل ساله به موفقیت های زیادی رسیده و با افتخار بر قله توسعه منطقه ایستاده است.
/6003/3218

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس