مدیران صدا و سیما با آرمانهای امام (ره) تجدید بیعت کردند

مدیران صدا و سیما با آرمانهای امام (ره) تجدید بیعت کردند


به گزارش ایرنا، ‘عبدالعلی علی‌عسگری’ رئیس و جمعی از مدیران ارشد سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.
مدیران ارشد سازمان صدا و سیما همچنین ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشت.
رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امام راحل با اندیشه ناب الهی بر پایه توحید و دینداری انقلاب اسلامی را ایجاد کردند، گفت: این انقلاب نقطه عطفی در قرن اخیر است که توانسته نگاه تمامی آزادگان جهان را به خود جلب کند.
علی‌عسگری مردم سالاری دینی را نقطه تمایز جمهوری اسلامی ایران با سایر نظام های دموکرتیک جهان بیان کرد و یادآور شد: مردم سالاری دینی برگرفته از اسلام ناب محمدی است و چون دین مبین اسلام از سایر ادیان و مکاتب بالاتر است، پس مردم سالاری دینی ایران نیز از سایر نظام ها والاتر است.
وی استقلال طلبی، ولایت فقیه، عدالت خواهی و دین مداری را از دیگر پایه های ایجاد نظام اسلامی توسط امام راحل عنوان کرد و گفت: امروز وظیفه اصلی ما حفظ این نظام برای استمرار ارزش های انقلاب است.
علی عسگری ادامه داد: استمرار ارزش ها و تفکر انقلابی به یمن وجود امام راحل و رهبر معظم انقلاب است که باعث شده این نظام در طول چهل سال گذشته از انواع خصومت و توطئه های ابرقدرت های جهان در امان ماند.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس