مردم دماوند بیش از 2 میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند

مردم دماوند بیش از 2 میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند


مجید صفری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: نهادها و دستگاه هایی همچون دفاتر ائمه جماعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دادگستری، شهرداری کیلان، آبسرد، کیلان و دماوند، آموزش و پرورش و اداره اوقاف و امور خیریه در این امر خداپسندانه مشارکت داشتند.
وی تصریح کرد: این کمک ها شامل 156 هزار بطری آب معدنی، 700 عدد پتو و رختخواب، 180 تخته فرش، 8 هزار و 500 دست پوشاک، بیش از 105 هزار قرص نان و مقادیر زیادی اقلام شوینده و خوراکی به همراه 500 میلییون تومان کمک نقدی از جمله کمک های ارسال شده به مناطق سیل زده است.
فرماندار دماوند عنوان کرد: این کمک ها در قالب 17 دستگاه کامیون، 11 خودرو نیسان، 3 کامیونت و یک دستگاه وانت مزدا ارسال شده است.
وی بیان اینکه تاکنون 300 نیروی انسانی از دماوند به مناطق سیل زده اعزام شده اند، گفت: 3 دستگاه لودر، 3 دستگاه باب کت، یک دستگاه بیل بکهو، 12 دستگاه کامیون، 5 دستگاه نیسان، یک دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه بولدوزر و یک دستگاه پبکور از جمله تجهیزات و ادوات ارسالی به این مناطق است.
صفری افزود: با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته در حال حاضر پنکه، کولر آبی، پشه بند، ست بهداشتی، البسه و کفش اقلام مورد نیاز در منطقه سیل زده محسوب می شود که نیازمند همراهی بیشتر شهروندان و نهاد ها است.
وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان نیز همچون گذشته آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم و دیگر نهادها است و افرادی که قصد کمک دارند می توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر، کمک خود را واریز کرده و فیش واریزی را به جمعیت هلال احمر ارائه دهند.
تهرام/7246/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس