مسابقات امداد و نجات استان تهران در شهرری برگزار شد

مسابقات امداد و نجات استان تهران در شهرری برگزار شد


احمد احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این دوره از مسابقات در دو رشته امداد و نجات و اسکان اضطراری با حضور 12 تیم از شهرستان های ملارد، شهریار، ورامین، فیروز کوه، ری، پاکدشت و تهران در بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهرری برگزار شد.
وی تصریح کرد: آتل بندی، پانسمان و بانداژ، استفاده از تجهیزات نجات سبک و سنگین، زنده یابی مصدومان، آماده سازی و حمل مصدوم از دیگر موارد مطرح در این مسابقات بوده است.
احمدی افزود: در بخش بانوان تیم امداد و نجات شهریار در بخش اسکان اضطراری مقام اول و تیم بانوان ورامین در بخش امداد و نجات مقام اول را کسب کردند و در بخش آقایان نیز تیم اسکان اضطراری شهریار مقام اول و تیم تهران مقام اول بخش امداد و نجات را کسب کرد.
وی به اهداف برگزاری این رقابت ها اشاره کرد و گفت: آشنایی نفرات جمعیت هلال احمر با یکدیگر و ایجاد انگیزه و تمرین در راستای به روز رسانی افراد در مقابل بلایای طبیعی از مهمترین اهداف برگزاری این دوره از مسابقات به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، هلال احمرشهرستان ری درحال حاضر 2 هزار و 600 عضو دربخش جوانان دارد که دوره مقدماتی و پیشرفته امداد و نجات را زیر نظر استادان برجسته کشور گذرانده اند.
شهرستان ری به مرکزیت شهرری با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزارنفر در جنوب استان تهران واقع شده است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس