معاون شهردار:1400 دوربین پایتخت تخلف معاینه فنی راثبت میکنند

معاون شهردار:1400 دوربین پایتخت تخلف معاینه فنی راثبت میکنند


به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شرکت کنترل ترافیک تهران، محسن پورسید آقایی با اشاره به اقدامات موثر شرکت کنترل ترافیک تهران در کنترل تردد وسایل نقلیه در شهر، از تجهیز معابر ورودی و خروجی شهر تهران به دوربین‌های پلاک‌خوان خبر داد.
وی تصریح کرد: روزانه 10 میلیون رکورد از طریق دوربین‌های سطح شهر گرفته می‌شود که از این میزان 15 هزار ثبت تخلف سرعت و چراغ قرمز بوده است.
پورسیدآقایی در این نشست به آمار تخلفات معاینه فنی و ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و زوج یا فرد اشاره کرد و گفت: روزانه 20 هزار تخلف معاینه فنی و بیش از 70 هزار تخلف ورود غیرمجاز به محدوده‌ی زوج یا فرد و محدوده‌ی ترافیک از طریق دوربین‌های سطح شهر تهران ثبت می‌شود.

**تونل های شهری باید بهسازی شوند
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران نیز با اشاره به فرسودگی تقریبی ادوات و تجهیزات الکتریکی و مکانیکی تونل ها خواستار تخصیص بودجه برای بازسازی و بهسازی تونل های شهری پایتخت شد.
سید احسان جاهد همچنین به یک هزار و 59 کیلومتر فیبر نوری در اختیار شرکت کنترل ترافیک پایتخت اشاره و بر ضرورت یکپارچگی مدیریت زیرساخت های ارتباطات ترافیکی شهر تهران تاکید کرد.
وی مساله زیرساخت ترافیک را موضوعی دانست که باید در اختیار مجری و بهره بردار تجهیزات هوشمند ترافیک باشد و دوگانگی مدیریت در این حوزه منجر به بوجود آمدن مشکلاتی برای مدیریت ترافیک شهر خواهد شد.
تهرام/9343//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس