نشست زمین در مولوی تهران ایمن سازی شد

نشست زمین در مولوی تهران ایمن سازی شد


علی محمد سعادتی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: اینک مسیر باز شده است.
وی در خصوص علت این حادثه نیز اظهارداشت: مدتی پیش به دلیل فرسودگی لوله آب در این محل فرونشستی اتفاق افتاده بود که به نظر می رسد حادثه امروز بی ارتباط با این موضوع نباشد.
به گزارش ایرنا عصر امروز همچنین مدیر روابط عمومی شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران به خبرنگار ایرنا گفت: به علت نشست زمین در محدوده تقاطع مولوی مسیر شرق به غرب، خط 2 اتوبوس های تندرو از میدان خراسان ، خیابان شوش ، میدان شوش خیابان خیام و میدان محمدیه تغییرمسیر داده شد.
محمد رضا رضایی منش افزود: در مسیر برگشت نیز حرکت اتوبوس تندو از میدان محمدیه، خیابان خیام، خیابان شوش، میدان شوش و میدان خراسان ادامه مسیر داده و سرویس رسانی انجام شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز به خبرنگار ایرنا گفته بود: حدود ساعت 18 حادثه ایجاد گودال در حوالی چهارراه مولوی به سامانه 125 اعلام و آتش نشانان با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
سید جلال ملکی افزود: در این حادثه به فردی آسیب نرسید و خساراتی به مغازه ها و منازل اطراف محل حادثه ایجاد نشد.
تاکنون این منطقه چندین حادثه ریزش زمین داشته است که برخی از کارشناسان علت این حوادث را احداث خطوط مترو و فرسودن بودن زیرساخت های آن منطقه اعلام کردند.
به گفته جانشین فرماندهی پلیس راهور تهران بزرگ در این محدوده به علت فرونشست زمین ترافیک سنگینی ایجاد شد اما به علت گسترده نبودن حادثه محدودیت ترافیکی اعمال نکردیم.

تهرام/9353 // 7243 // 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس