نشست های تخصصی تشکل های اجتماعی زنان با جدیت دنبال می شود

نشست های تخصصی تشکل های اجتماعی زنان با جدیت دنبال می شود


به گزارش ایرنا، اطهره نژادی عصر سه شنبه در آیین افتتاحیه نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده شهر تهران اظهار داشت: هشت نشست منطقه ای ویژه تشکل های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در دولت یازدهم برگزار شد و این نشست ها به صورت تخصصی تر در دولت تدبیر و امید در حال اجراست.
وی افزود: نشست های تخصصی به صورت شبکه ای با موضوع زن و خانواده در سراسر کشور برگزار می شود ضمن اینکه سازمان های مردم نهاد باید با تعامل یکدیگر نشست های تخصصی را دنبال کنند.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان این که تشکل های مردم نهاد در تهران تخصصی فعالیت می کنند گفت: تشکل های زنان و خانواده به قدری علمی و توانمند هستند که دولت می تواند از ظرفیت آنان بهره مند شود.
وی تاکید کرد: معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری نیز در برنامه ریزی سال آینده آمادگی دارد تا از توانمندی تشکل ها استفاده کند.
نژادی ابراز داشت: رد پای تشکل های مدنی در کشور باید آنقدر قوی باشد تا با ایجاد شور و نشاط مشارکت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی گسترده ای را در جامعه شاهد باشیم.
وی خاطر نشان کرد: طبق نیازسنجی های صورت گرفته تشکل ها نیازمند جذب حمایت های مالی هستند که امیداوریم در این زمینه تسهیل گری شود.
آیین افتتاحیه نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده شهر تهران با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و محسن بندپی استاندار تهران در استانداری برگزار شد.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس